Pakiety sponsorskie

dzielą się na:

  1. s.klasyczny  – wsparcie finansowe) i/lub
  2. s.organizacyjny – pokrycie kosztów lunchy / przerw kawowych i/lub,
  3. s.rzeczowy – pendrajwy, plecaki dla wykładowców, …

Zapraszamy firmy potencjalnie zainteresowane sponsoringiem Forum2019*)  o bezpośredni  kontakt w sprawie szczegółów pakietów sponsorskich .

Sponsoring jako wsparcie  kolejnego Forum  stwarza jednocześnie możliwość uwydatnienia  merytorycznego udziału firmy-sponsora

*)refleksja z Forum2018 dotycząca zaangażowania firm w przeważającej części działających na rynku europejskim ale i też globalnym: za granicą firmy te sponsorują podobne - fleksograficzne imprezy (wspomniałem o tym podczas inauguracji Forum2018) ale nie sponsorują takiej samej imprezy w Polsce. Znaczne od szeregu lat inwestycje polskich drukarni fleksograficznych: zakupy urządzeń, wyposażenia, materiałów, etc., i wynikające pożytki finansowe – mogą uzasadniać także adekwatne zaangażowanie w organizację - jeżeli nie jako sponsor, to jako donor wiedzy neutralnej (modelowy przykład to Forum FTA, USA) - na miarę naszego rozwiniętego rynku fleksograficznego. Byłoby miło – do czego zachęcamy i zapraszamy – aby wspomniane firmy zauważały także taki udział w naszym polskim Forum Fleksograficznym. 
W obecnej fazie wprowadzania do edukacji zawodowej-branżowej nowego zawodu drukarza fleksograficznego i zaangażowania naszej organizacji w tej kwestii – MEN + projekt flekso-fan - nabiera to szczególnego znaczenia, aby na tego typu imprezach była przekazywana neutralna, nowoczesna wiedza. Jeszcze raz dziękujemy tym firmom, które to czyniły i czynią.