Pakiety sponsorskie obejmują:
  1. s.klasyczny  (platynowy, złoty, srebrny) – bezpośrednie wsparcie finansowe
  2. s.organizacyjny – pokrycie kosztów lunchy
  3. s.rzeczowy:

a) pendrajwy dla uczestników:

b) identyfikator z logo Sponsora:

.

Zapraszamy firmy potencjalnie zainteresowane sponsorowaniem  Seminarium Opakowanie tekturowe + flekso2021  o bezpośredni  kontakt w sprawie szczegółów pakietów sponsorskich.

Sponsoring-refleksja*) jako wsparcie  kolejnego  Seminarium Opakowanie tekturowe + flekso stwarza jednocześnie możliwość uwydatnienia  merytorycznego udziału firmy-sponsora:

*)refleksja dotyczy zaangażowania firm w przeważającej części działających na rynku europejskim ale i też globalnym: za granicą firmy te sponsorują podobne - dla branży fleksograficznej - imprezy  ale nie sponsorują imprezy/imprez w Polsce. Znaczne i trwające od wielu lat inwestycje polskich drukarni fleksograficznych: zakupy urządzeń, wyposażenia, materiałów, etc., i wynikające pożytki finansowe – mogą uzasadniać i uzasadniają także adekwatne zaangażowanie w organizację - jeżeli nie jako sponsor, to jako donor wiedzy neutralnej (modelowy, ale nie jedyny przykład - to Forum FTA, USA) - na miarę naszego rozwiniętego rynku fleksograficznego. Byłoby miło – do czego zachęcamy i zapraszamy – aby wspomniane firmy zauważały także taki udział w naszych polskich imprezach ukierunkowanych na ten sam segment.   
W obecnej fazie wprowadzania do edukacji zawodowej-branżowej nowego zawodu drukarza fleksograficznego i zaangażowania naszej organizacji w tej kwestii - nabiera to szczególnego znaczenia, aby na tego typu imprezach była przekazywana neutralna, nowoczesna wiedza. Jeszcze raz dziękujemy tym bardzo nielicznym firmom, które to czyniły i czynią.