Proponujemy specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla pracowników drukarni, firm produkcyjnych lub handlowych zaopatrujących tę branżę (dostawcy maszyn, urządzeń i wyposażenia, aparatury kontrolno-pomiarowej, farb drukarskich, podłoży, etc.) jak również przedstawicieli firm zlecających wykonanie usługi fleksograficznej.
W tym roku planujemy też: repro dla fleksografii, laminowanie, jak też dedykowane dla sektorów: wąska wstęga oraz ew.tektura falista.
Szkolenia pozwalają na uaktualnienie, uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy kadry technicznej ale także i handlowej, są źródłem wiedzy dla tych, którzy pragną kształcić się w tej ciekawej i dynamicznie rozwijającej się dziedzinie poligrafii. Dostarczają obszernych informacji o wszystkich podstawowych zagadnieniach związanych z pojęciem fleksografii, w tym kontroli jakości, obecnie tak istotnej nie tylko z punktu widzenia producenta, ale przede wszystkim klienta zamawiającego produkt fleksograficzny.
Wykładowca prowadzi wykłady w firmie klienta wspomagane projekcją powerpointową z laptopa. Program szkolenia zawiera liczne schematy, zdjęcia, zestawienia. Prezentowane są i omawiane przykłady druków (przede wszystkim z błędami) bogato ilustrujące ustny wykład.  W ramach pakietu szkoleniowego dołączane są kolorowe wydruki części slajdów z wykładów. Po wykładach jest czas na dyskusję i odpowiedzi na pytania.

Szkolenie może być zakończone sprawdzianem (test zawiera ok.150 pozycji), dla tych uczestników, którzy wyrażą takie życzenie. Zdanie testu (powyżej 55%) uprawnia do otrzymania dyplomu ukończenia.

Typy szkoleń: 

a) otwarte (ogólnodostępne,program i warunki udziału publikowane na naszej stronie) oraz

b) wewnątrzzakładowe (program ramowy)  – odbywa się -„na miejscu” – ogranicza koszty związane z delegowaniem pracowników poza firmę oraz stwarza możliwość udziału większej liczby osób. Możemy także razem dopasować program do Twoich potrzeb. 

Serdecznie zapraszamy