AVG Service

AVG Service Sp. z o.o. to firma handlowo-usługowa z siedzibą w Łodzi.
Jesteśmy zorientowani na produkty, materiały, urządzenia które mają pozytywny wpływ na zrównoważony rozwój i wspierają gospodarkę obiegu zamkniętego.
Swoją ofertę kierujemy do różnych gałęzi przemysłu, w szczególności do branży poligraficznej oraz opakowaniowej.
Podążając za zmieniającymi się uwarunkowaniami prawnymi i trendami rynkowymi, a także rozpoznając potrzeby klientów, wyszukujemy lub tworzymy rozwiązania modułowe, skrojone na miarę.
Wspieramy naszych klientów pomocą, również po sprzedaży czy wykonaniu usługi. To dla nas jeden z priorytetów, dzięki któremu dajemy gwarancję kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.
Stawiamy na postęp i innowacyjność. Jesteśmy świadomi dynamiki rozwoju branż, w których się poruszamy. Dlatego nasze działania zawsze podążają za aktualnymi kierunkami.
Współpracujemy z producentami i dostawcami rozwiązań, którzy są liderami lub globalnymi potentatami w swoich obszarach i właśnie z tego powodu możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość rozwiązań.
Dzięki znajomości różnych segmentów rynku, wiedzy oraz doświadczeniu naszych doradców i współpracowników – portfolio firm; zarówno dostawców jak i klientów, które nam zaufały i nawiązały współpracę stale się powiększa.

Oferujemy:

– folie bezpośrednio od sprawdzonych i renomowanych producentów m.in. BOPET, BOPET z 85-90% zawartością PCR, BOPP, PE, folie metalizowane, laminaty czy nowości na rynku jak np. folie MDOPE z warstwą EVOH.
– systemy do usuwania farby z zadrukowanych folii,
– najwyższej klasy urządzenia do mycia płyt fotopolimerowych
– tuleje formatowe z warstwą samoprzylepną
– systemy wspomagania druku rotograwiurowego oraz systemy rozładowania elektrostatycznego
– unikalne systemy pomiaru i kontroli lepkości, temperatury, przepływu cieczy, stosowane i niezbędne w wielu gałęziach przemysłu
– kompleksowe rozwiązania systemowe utleniania termicznego spalin RTO, które osiągają wysoką skuteczność przy minimalnych kosztach operacyjnych
– systemy i urządzenia do spalania odpadów stałych i wymienniki ciepła

Firmy, z którymi współpracujemy to między innymi:

Sumilon – jeden ze światowych liderów w produkcji folii BOPET, wykorzystywanych w produkcji opakowań.

ManuliTech – ceniony i sprawdzony producent folii PP, PE w tym MDOPE z minimalną warstwą EVOH, zyskujących na popularności ze względu na wymagania związane z recyklingiem opakowań

Polymount – lider nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu fleksograficznego. Oferuje najszybszą na świecie myjkę do fotopolimerów Plate Cleaner 3.0. Innowacyjną w skali światowej maszynę do usuwania farb z powierzchni zadrukowanej folii Film Cleaner. Oraz samoprzylepne tuleje Self-Adhesive Sleeve do wielokrotnego użytku bez konieczności stosowania montażowej taśmy piankowej.

Kalfrisa – firma znajdująca się w światowej czołówce wśród dostawców utleniaczy termicznych czyli systemów do oczyszczania spalin zawierających LZO, popularnie nazywanych dopalaczami. W ofercie tego producenta znajdziemy także piece do odpadów czy rekuperatory ciepła.

Enulec – globalny lider znany ze specjalistycznych rozwiązań związanych w elektrostatyką. Systemy ESA Enulec elektrostatyczne wspomaganie druku wklęsłego, w celu poprawy jakości druku, a także urządzenia dejonizujące używane przez wiele wiodących krajowych i światowych drukarni oraz producentów maszyn do produkcji opakowań giętkich w celu eliminacji niekorzystnych ładunków statycznych.

opti-color – światowa klasa wśród producentów urządzeń i systemów pomiarowych do kontroli i regulacji właściwości cieczy takich jak lepkość, temperatura, pH. Urządzenia opti-color oferują najwyższą dokładność i niezawodność. Systemy wykorzystywane są w przemyśle poligraficznym, przy produkcji żywności, farb, kosmetyków, przemyśle meblarskim, odlewniczym. W ofercie opti-color znajdują się także stacjonarne i mobilne układy do przechowywania, podawania i przygotowywania cieczy

AVG Service Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 238; 93-231 Łódź
biuro@avgservice.pl
LinkedIn

AKTUALNOŚCI