Böttcher Polska. “Sprawozdanie w zakresie zrównoważonego rozwoju”.

Firma Böttcher – wieloletni członek Polskiej Izby Fleksografów powstała w 1725 roku, zaś oddział w Polsce istnieje od roku 1996.

Böttcher od lat oferuje produkty proekologiczne i do kontaktu z żywnością. Spełniają one kryteria określone przez Instytut FOGRA oraz posiadają certyfikaty ISEGA. Na bieżąco są prowadzone badania pozwalające wychodzić naprzeciw aktualnym potrzebom rynku i szeroko rozumianej ekologii w każdej z oferowanych grup produktowych takich jak – rękawy gumowe do lakierowania i druku etykiet, wałki do maszyn drukujących, zmywacze dla fleksografii, tuleje i płaskie formy gumowe BöttcherFlex do laserowego grawerowania form drukowych oraz tuleje montażowe CAMBIUM dla fleksograficznych form fotopolimerowych i oczywiście do innych branż czy technologii poligraficznych.

W ubiegłym roku firma chcąc jeszcze bardziej wyjść naprzeciw problemom zanieczyszczenia środowiska stworzyła „Sprawozdanie w zakresie zrównoważonego rozwoju”, którym się z Państwem dzielimy i zachęcamy do lektury.


Pobierz SprawozdanieWięcej informacji:

Böttcher Polska Sp. z o.o.
Dostawca dla fleksografii
05-870 Błonie, ul. Lesznowolska 20c
tel.: 22 731 61 10
office.pl@boettcher-systems.com
www.bottcher.pl

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI