Wsparcie inicjatywy “z Polską Izbą Druku na Drupa 2024”

Nasza organizacja wsparła inicjatywę współpracującej z nami Polskiej Izby Druku mającą na celu umożliwienie uczestnictwa jak największej liczby osób ze środowiska szkół i uczelni poligraficznych w targach Drupa 2024 w Niemczech.
Nasza skromna “cegiełka” to kolejny krok do podnoszenia poziomu szkolnictwa w naszej branży w Polsce.
Poniżej informacja ze źródła www.izbadruku.org.pl/z-polska-izba-druku-na-drupa-2024

Za kilka dni rozpoczną się długo wyczekiwane targi Drupa, wiodąca wystawa technologii poligraficznych, która po ośmioletniej przerwie spowodowanej przez pandemię Covid-19 wraca do Düsseldorfu. W 18 halach o całkowitej powierzchni prawie 140 tys. m2 ponad 1500 wystawców z 49 krajów – zarówno firmy o uznanej marce, jak i debiutujące start-upy – pokaże pełen przekrój współczesnych trendów oraz wizjonerskich pomysłów z obszaru druku.
Polska Izba Druku zadbała o osoby pragnące odwiedzić targi drupa i zaproponowała im udział w jednym z dwóch 5-dniowych wyjazdów do Düsseldorfu, które odbędą się na przełomie maja i czerwca 2024 w terminach 30 maja -3 czerwca oraz 3 czerwca -7 czerwca.
Uczestnicy obu wyjazdów – łącznie 80 osób, w tym ok. 30 studentów – zostaną zakwaterowani w Pensjonacie Szkopiak w miejscowości Willich, niecałe 25 km od Messe Düsseldorf. Przez trzy dni pobytu na miejscu organizatorzy zapewniają wygodny transport autokarem z miejsca zakwaterowania na teren targów.
Wyjazd autokarem każdej z dwóch grup odbędzie się o godzinie 5 rano, odpowiednio 30 maja (pierwsza grupa) i 3 czerwca (druga grupa). Przyjazd do Pensjonatu Szkopiak jest przewidywany na godzinę 22.
Każdy z trzech dni pobytu w Niemczech będzie odbywał się według podobnego planu:
09:00 – Wyjazd z hotelu
10:00 – Wejście na targi
17:30 – Powrót z targów do pensjonatu
18:30 – Kolacja w jednej z okolicznych restauracji w doborowym towarzystwie uczestników.
Polska Izba Druku zapewnia ze swej strony, że dołoży dołoży wszelkich starań, aby ten wyjazd był dla wszystkich uczestników niesamowitą i niezapomnianą przygodą.

Do zobaczenia na targach DRUPA 2024
Polska Izba Fleksografów

 

    AKTUALNOŚCI