Graw

GRAW jest firmą dystrybucyjną wyspecjalizowaną w branży fleksograficznej, współpracującą także z drukarniami z zakresu wklęsłodruku i offsetu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znajomości branży i wiedzy produktowej, już prawie 30 lat wspieramy naszych klientów, oferując im rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i pomagając w maksymalizacji wydajności produkcyjnej.

MISJA

Obsługa sprzedażowa  GRAW obejmuje rozpoznanie potrzeb Klienta,  dobranie optymalnych parametrów druku i materiałów eksploatacyjnych oraz wsparcie posprzedażowe. Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów w potrzebie i reagujemy ekspresowo w razie jakichkolwiek kłopotów.

Dzięki rzetelności, uczciwości i profesjonalnemu doradztwu zdobyliśmy zaufanie liderów branży opakowaniowej.

Nasi Partnerzy to światowi liderzy w branży produkujących nowoczesne rozwiązania. Wierzymy, że najwyższa jakość naszych produktów jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca poprzez zwiększenie wydajności produkcyjnej i minimalizację strat. Oszczędność przez jakość – to nasze motto.

CIĄGŁY ROZWÓJ

Nie zamierzamy się zatrzymywać. Branża poligraficzna rozwija się w błyskawicznym tempie, a my razem z nią – dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco aktualizować naszą wiedzę i asortyment. Wciąż poszukujemy innowacyjnych produktów i rozwiązań dla naszych klientów i po sprawdzeniu wdrażamy je na rynek.

Aktualnie jako pierwsi na świecie we współpracy z firmą Natural Fibers Advanced Technology zajmującą się działalnością badawczo-rozwojową w zakresie szeroko pojętych technologii papieru i poligrafii, prowadzimy badania dotyczące optymalizacji laserowego czyszczenia wałków i tulei rastrowych dla branży poligraficznej.

PRODUKTY I USŁUGI

Oferujemy:

  • wysokiej jakości materiały eksploatacyjne i usługi doradcze,
  • maszyny drukarskie, systemy i urządzenia wspomagające oraz serwis maszyn,
  • usługi chemicznego mycia zespołów drukowych oraz wałków i tulei rastrowych metodą laserową lub z wykorzystaniem chemii myjącej,
  • szkolenia branżowe w zakresie fleksodruku,
  • usługi badań i oceny zużycia siatki rastrowej, uszkodzeń mechanicznych, pojemności siatki rastrowej oraz bicia promieniowego wałków rastrowych przy pomocy zaawansowanego sprzętu optycznego.

                     

 

GRAW Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 2, 95-035 Ozorków
tel.: +48 42 718 21 21
graw@graw.pl
www.graw.pl

 

 

AKTUALNOŚCI