Konferencja Polskiej Izby Fleksografów 2023

Konferencja Polskiej Izby Fleksografów rozpoczęta. MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z Ożarowa jest gospodarzem tegorocznej edycji. Pierwszego dnia odbywają się panele dyskusyjne z udziałem najlepszych ekspertów z branży. Poruszane są tematy szkolnictwa przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży w celu pogłębienia związków łączących biznes z edukacją.

Podczas Konferencji organizatorzy zajmą się również najnowszym prawem dotyczącym opakowań oraz ochroną środowiska, czyli palącymi problemami przedsiębiorców naszego sektora. Po krótkim przywitaniu gości i zaproszeniu na scenę głównych sponsorów i przedstawicieli prasy branżowej, Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby Fleksografów zaprosił pierwszego prelegenta tej edycji Konferencji.

Jaśmina Solecka

Jaśmina Solecka prezes stowarzyszenia Natureef przedstawiła temat „Czy wiedza jest kluczowa w rozwoju firm opakowaniowych? – wyzwania legislacyjne w branży opakowaniowej”. Podczas prezentacji skupiła się przede wszystkim na najnowszych wytycznych, a tak dokładnie rozporządzenia, które za chwilę pewnie wejdzie w życie… prawdopodobnie w 2024 r.

Źródło: Świat Poligrafii Professional 
Zdjęcie tytułowe: Katarzyna Rainka

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI