Konferencja Fleksografów 2023

24-26 kwietnia, MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, Ożarów Mazowiecki

Flexographers’ conference 2023

spot_img

- Sponsor Platynowy -

spot_img

- Sponsor Złoty -

spot_img

- Sponsor Srebrny -

spot_img

- Sponsor Srebrny -

spot_img

- Partner technologiczny -

spot_img

- Partner wspierający -

spot_img

- Patronat medialny -

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Zostań Sponsorem. Nie przegap okazji, aby zaprezentować swoją markę.
Zapytaj o szczegóły klikając w przycisk poniżej.

- O Konferencji -

Miejsce Konferencji Fleksografów 2023

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** to nowoczesne centrum konferencyjno-hotelowe dysponujące 35 salami konferencyjnymi. W połączeniu z przestronnymi powierzchniami lobby hotelowego, hallu i foyer oraz przylegającego do obiektu terenu zielonego i parkingu, obiekt dysponuje ponad 14000 m2 powierzchni. Bracia Budnik – Szefowie Kuchni Restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas przygotują dla uczestników Konferencji wyjątkowe menu.

Adres hotelu

Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Jest to obiekt położony 6 km od Warszawy. Bliskie sąsiedztwo zjazdów z tras A2 i S8 gwarantuje łatwość dojazdu z całej Polski jak i spoza kraju. Parking hotelowy oferuje 400 miejsc.

Dlaczego warto uczestniczyć?

PIERWSZEGO DNIA odbędą się panele dyskusyjne z udziałem najlepszych ekspertów z branży. Poruszymy temat szkolnictwa przy udziale reprezentantów placówek edukacyjnych kształcących kadry dla naszej branży w celu pogłębienia związków łączących biznes z edukacją. Zajmiemy się również najnowszym prawem dotyczącym opakowań oraz ochroną środowiska czyli palącymi problemami przedsiębiorców naszego sektora. Zapraszamy do udziału właścicieli przedsiębiorstw, przedstawicieli kadry zarządzającej, ekspertów i wszystkich chętnych. WIECZOREM ODBĘDZIE SIĘ PRZYJĘCIE KOKTAJLOWE / NETWORKINGOWE.

Inne powody, dla których warto uczestniczyć?

DZIEŃ DRUGI I TRZECI to prezentacje dotyczące tematów takich jak: opakowania elastyczne, etykiety, tektura falista, maszyny i urządzenia, farby i kleje do laminacji, formy drukowe oraz wiele innych. Nie zabraknie też sesji wyróżnień, atrakcji wieczornych i wielu możliwości nawiązania kontaktów biznesowych. W hallu głównym i foyer będzie można odwiedzać stoiska partnerów - dostawców. Po środowym lunchu planujemy na pożegnanie loterię wizytówkową z ciekawymi nagrodami a dla chętnych wycieczkę do MARK ANDY. NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ NA TYM NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIU DLA BRANŻY FLEKSOGRAFICZNEJ !

Wizyta w Mark Andy Centrum Technologiczne

Wizyta w Mark Andy Centrum Technologicznym będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w rynku etykiet i opakowań. Mark Andy jest wiodącym producentem maszyn wąsko-wstęgowych do druku etykiet i opakowań od ponad 75 lat. W czasie pokazu na żywo zostanie zaprezentowana maszyna fleksograficzna Evolution Series E5, z systemem suszenia farb UV, LED oraz wodnych, następnie – hybrydowa maszyna flexo + inkjet Digital Series HD oraz maszyna tonerowa CMYK+flexo Digital Pro 3. Zostanie omówiona technologia zastosowana w poszczególnych maszynach, a uczestnicy prezentacji będą mieli okazję – wspólnie z przedstawicielami Mark Andy – wziąć udział w procesie przygotowania maszyn do pracy, a następnie porównają efekty druku zrealizowanego w obu urządzeniach. Firma Mark Andy wspiera drukarnie na każdym etapie inwestycji koncentrując się na pełnej technologii, a nie skupia się tylko i wyłącznie na urządzeniach. Firma dzieli się wieloletnim doświadczeniem specjalistów druku oferując pomoc, wsparcie oraz szkolenia.

Koszt udziału

Agenda Konferencji

Poprzednia edycja

 

Poprzednia edycja – Hotel Arche Piła
Konferencja Fleksografów  2022


  • 230 uczestników

  • 17 prelegentów

  • Platynowy Sponsor SunChemical 

  • Złoty Sponsor Kablonex

  • Patronat medialny: Świat Poligrafii Professional,
    Świat Druku, Opakowanie, Poligrafika

rejestracja

wypełnij formularz aby otrzymać kalkulację i fakturę

Prosimy o podanie dnia ze względów organizacyjnych. Naliczona zostanie adekwatna cena.
Prosimy o zaznaczenie ze względów organizacyjnych
Prosimy o zaznaczenie ze względów organizacyjnych
Prosimy o zaznaczenie ze względów organizacyjnych

REGULAMIN KONFERENCJI