Flekso.pl w nowej szacie

To dla nas prawdziwa przyjemność przedstawić Wam serwis Flekso.pl w nowej szacie graficznej. Po kilku tygodniach przygotowaliśmy na nowo platformę, którą będziemy rozwijali razem z firmami członkowskimi Polskiej Izby Fleksografów.

Wersja, którą już udostępniliśmy zawiera podstawowe działy, na jakich Wam i nam zależało. To między innymi informacje o samej Izbie, aktualny adres biura i oczywiście kontakt do nas. W tej wersji odnajdziecie również zakładkę AKTUALNOŚCI i to jest miejsce, w którym będziemy na bieżąco informowali nie tylko o naszych działaniach, ale także i może przede wszystkim o tym, co dzieje się w naszej branży.

Zajrzyjcie również do zakładki LISTA CZŁONKÓW IZBY, bo tutaj możecie zaistnieć o wiele szerzej. Każda z firm członków, może przesłać do nas informacje o sobie, logo, zdjęcia i pochwalić się swoimi osiągnięciami. Po uzupełnieniu informacji zadbamy o to, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym. Wykorzystamy do tego również platformę Linkedin oraz zaprzyjaźnione redakcje branżowe oraz portale internetowe. Jak zawsze czekamy na Wasze opinie, które prosimy przesyłać na adres.

Krzysztof Skrobot – dyrektor biura Izby

AKTUALNOŚCI