Podsumowanie Roku 2022

Rok 2022 już za nami. Chcielibyśmy podziękować za aktywne uczestnictwo w naszych działaniach. Był to dla nas bardzo owocny i pracowity rok, a to również za sprawą Waszego zaangażowania. Podsumowując ubiegły rok … Przywitaliśmy nowych członków w Izbie. Dołączyli do nas: GRAW, Kablonex, AVG Service, Świat Poligrafii Professional, Emipak, Mazowieckie Zakłady Graficzne, RS Druk, API Folie.

Zmieniliśmy adres biura przenosząc się na Warszawską Pragę, aby z tego miejsca kierować naszą organizacją i dążyć do jej rozwoju. Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracę i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby się rozwijać. Przedstawiliśmy nową stronę internetową, na której znajdziecie wszystkie ważne informacje dotyczące naszej działalności. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzania.

Otworzyliśmy dodatkowy kanał informacji na LinkedIn.

Uruchomiliśmy newsletter dla członków Izby, dzięki któremu jesteście na bieżąco z naszymi działaniami. W tym roku obiecujemy większą aktywność i regularność.

Mieliśmy udaną konferencję w Pile, podczas której mogliśmy spotkać się z wieloma z Was i wymienić doświadczeniami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział. W tym roku również się spotkamy już w kwietniu i oby w jeszcze szerszym gronie. Szczegóły już wkrótce.

Zorganizowaliśmy szkolenie we współpracy z firmą Mark Andy, Emipak i PC Print, które było pierwszym i pilotażowym spotkaniem zaproponowanym przez nowy skład Izby.

Braliśmy udział w wielu branżowych spotkaniach i wydarzeniach, za co dziękujemy ich twórcom. Byliśmy m.in. na imprezach takich jak: Tektura Falista, Etykiety, Progress, Taropak, Packaging Innovations, FlexoDay/BestInFlexo (Bolonia), Print4All (Mediolan).

Dziękujemy za ten wspólny rok i życzymy Państwu samych sukcesów w Nowym Roku. Mamy nadzieję, że te wszystkie zmiany pozytywnie wpłyną na naszą współpracę i pomogą nam lepiej służyć naszym członkom.

Krzysztof Skrobot

 

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI