UV LED Days 2023. Seminarium na najwyższym poziomie

Seminarium zorganizowała Polska Izba Fleksografów angażując aktywne, zrzeszone w Izbie firmy, jak Phoseon Technology i Rotary oraz partnerów technologicznych. Izba przyjęła za swoje zadanie podnoszenie poziomu wiedzy fleksograficznej (seminaria, szkolenia); wywieranie wpływu na kształcenie zawodowe; tworzenie platformy do wymiany informacji; szkolenia zewnętrzne dla firm; nawiązywanie kontaktów z podobnymi organizacjami zagranicznymi (FTA Europe, AB Flexo, ATIF, DFTA etc.)… i takie założenia są realizowane między innymi podczas UV LED Days.

Seminarium o technologii druku UV LED i wszystkich jej aspektów. Druk UV LED to proces wyjątkowo wymagający, który w wielu przypadkach (historycznie) przysparzał wiele kłopotów. Izba Fleksografów zaprosiła wszystkich partnerów zaangażowanych w ten proces drukowania, aby odpowiedzieli na pytania gości i rozwiali wątpliwości dotyczące tej technologii utwardzania. Podczas seminarium zostały zgłębione techniczne aspekty drukowania i utwardzania UV LED.

Dodatkowo, dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie posiadają technologii UV LED organizatorzy zaproponowali znalezienie odpowiedzi na proste pytanie, co trzeba zrobić, aby przejść na UV LED i jak łatwo unowocześnić istniejące maszyny.

Technologia utwardzania UV LED to najbardziej ekologiczna technologia utwardzania druku w maszynach z wyposażeniem lamp UV. Oszczędza do 70% energii elektrycznej i nie powoduje żadnych niebezpiecznych odpadów. Przechodząc na UV LED, tworzysz również bardziej ekologiczny ślad w swojej firmie. Brak rtęci oraz ozonu w lampach UV LED oznacza bardziej ekologiczną i bezpieczniejszą przyszłość dla Twojej firmy i środowiska… to też nie slogany, ale przede wszystkim fakty.

Przy okazji wymiana doświadczeń, panel dyskusyjny, możliwość zadawania pytań i oczywiście ogromne zainteresowanie technologią…

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych aktywnościach.

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI