Agenda Konferencji

18-20 marca, Warsaw Plaza Hotel przy ulicy Łączyny 5; 02-820 Warszawa
spot_img

Sponsor Diamentowy

spot_img

Sponsor Srebrny

spot_img

Sponsor Srebrny

spot_img

Sponsor Srebrny

spot_img

Sponsor Srebrny

spot_img

Sponsor Srebrny

spot_img

Sponsor Przerw Kawowych

spot_img

Sponsor Koktajlu

spot_img

Sponsor Gali wieczornej

spot_img

Partner wspierający

spot_img

Partner wspierający

spot_img

PATRONAT MEDIALNY

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Agenda [organizator zastrzega sobie prawo do zmian]

Dzień I poniedziałek 18.03

Dojazd uczestników / Przygotowanie strefy wystawowej

11:00-12:45 Rejestracja / kawa powitalna

* 12:45-13:00 Powitanie | Polska Izba Fleksografów: Krzysztof Skrobot

13:00-13:45 Mirosław Pawliński Świat Poligrafii Professional i Andrzej Cieślak, Dynacon – „Świadomie i (nie)bezpiecznie. Cyberprzestrzeń”

13:45-14:05 Izabela Bohdan – Talmont – „Cenowa misja – ciemność, widzę ciemność”

14.05-14.25 FTA EUROPE: Kristof Lobeau – „Testform for checking capabilities of a flexo machine”. Forma testowa sprawdzająca możliwości maszyny fleksograficznej.

* 14:25-15:15 LUNCH 

15:15-15:35 Janusz Olejnik, FoodFakty – „Wyzwania dla bezpieczeństwa żywności z perspektywy trendów opakowaniowych, funkcji opakowania i wymogów standardów jakości”

15:35-16:15 Sylwia Uziębło-Kowalska, kancelaria Osborne Clarke – „Opakowania: co widać na regulacyjnym horyzoncie?”
a) Implementacja dyrektywy plastikowej (SUP): Jak wpływa na rynek opakowań?
b) Dyrektywy dot. twierdzeń środowiskowych: Co w praktyce będą oznaczać dla rynku opakowań?
c) Unijne rozporządzenie dot. opakowań (PPWR), czyli kilka uwag o nadchodzącej regulacyjnej rewolucji w obszarze opakowań.

16:15-16:40 Przerwa kawowa

16:40-17:00 ZSZ im. Joachima Lelewela Michał Wójcik, Maciej Bołtrukiewicz – prezentacja i dyskusja z udziałem zaproszonych gości.

17:00-17:20 ………………………………………………………..

17:20-17:30 Polska Izba Fleksografów: Krzysztof Skrobot – „Zakończenie 1 dnia Konferencji, sprawy organizacyjne”

****************************************************
20:00-00:00 PRZYJĘCIE KOKTAJLOWE / NETWORKINGOWE –  ZAPRASZA SPONSOR – GENANO

Dzień II Wtorek 19.03

07.00 – 09.00 Śniadanie / kawa / rejestracja c.d.

9.15 – 09.30 Rozpoczęcie części technologicznej Konferencji / Sprawy organizacyjne

09.30 – 09.50  SUN CHEMICAL: Colin Smith – „Cradle to grave / Od kołyski po grób”…. zrozumienie celów zrównoważonego rozwoju opartych na nauce, które będą definiować naszą branżę w przyszłości. Analiza Cyklu Życia na poziomie pojedynczego produktu (Ślad Węglowy Produktu).

09.50 – 10.10 SCORPIO: Paweł Stoliński – „Korzyści z posiadania nowoczesnej przygotowalni flekso”

10.10 – 10.30 BARMEY: Wojciech Barabasz – „Kiedy wałek rastrowy jest zużyty a kiedy zabrudzony?”

*10.30 – 11.00 Przerwa kawowa

11.00 – 11.20 KOENIG & BAUER: Paweł Krasowski – „Nowości w druku flekso CI od Koenig & Bauer”

11.20 – 11.30 AVG SERVICE: Sebastian Rabiega, Łukasz Sieszchulski

11.30 – 11.40 Jacek Bucholc – „Czwarta rewolucja przemysłowa – czy wiemy gdzie jesteśmy, na podstawie oceny stopnia automatyzacji przedsiębiorstwa” 

11.40– 12.00 BOBST: Xavier Bonamour – „Papierowe, recyklowalne materiały barierowe”

*12.00 – 12.30 Przerwa kawowa

12.30 – 13.00 CMC: Małgorzata Szczotka – „Korzyści wynikające z wdrożenia rozszerzonego gamutu w porównaniu z projektem digitalizacji wzorców kolorystycznych barw spotowych”.

13.00 – 14.30 FLEXO.EXPERT: Stefano d’Andrea – Warsztat „Najczęstsze problemy w druku fleksograficznym i sposoby ich rozwiązywania” + Q & A cz.I

* 14.30 – 15.30 LUNCH

15.30 – 15.40 GLOBAL FLEXO

15.40 – 15.50 TAMBURINI

15.50 – 16.10 SOMA

16.10 – 16.30 Kai Lankinen & Stefano d’Andrea – „Let’s put expanded gamut into practice”

*16.30 – 17.00 Przerwa kawowa

17.00 – 17.20 SAKATA INX: Sei Ezumi – „Poliueretanowe System(y) Farb Laminacyjnych dla Recyklingowalnych Monomateriałowych Opakowań Giętkich”

17.20 – 17.30 …………………………………………………..

17.30  Polska Izba Fleksografów: Krzysztof Skrobot – „Zakończenie 2 dnia Konferencji, sprawy organizacyjne”

*********************************************
20.00 – 02.00 Kolacja z atrakcjami / sesja wyróżnień i zabawa z DJ – ZAPRASZA SPONSOR – BOBST


Dzień III Środa 20.03

* 07.00 – 10.00 Śniadanie / kawa

10.00 – 10.20 Polska Izba Fleksografów: Krzysztof Skrobot

10.20 – 10.50 GRAW: Robert Drozd (GRAW), Piotr Przybysz (Natural Fibers Advanced Technologies) – „Czyszczenie laserowe wałków rastrowych – prezentacja wyników badań realizowanych w ramach projektu OptiLaserClean”

* 10.50 – 11.15 Przerwa kawowa

11.15 – 12.45 FLEXO.EXPERT: Stefano d’Andrea – Warsztat „Najczęstsze problemy w druku fleksograficznym i sposoby ich rozwiązywania” + Q & A cz.II

* 12.45 – 13.10 Przerwa kawowa

13.10 – 13.30 TLS ANILOX: Piotr Krusiński

13.30 – 13.50 FLEXO WASH: Daniel Yjord – „The value of cleaning”

13.50 – 14.10 EPS Packaging: Monika Nojszewska – „Nowatorskie rozwiązania Radius ERP 2024″

* 14.10 – 15.00 Lunch

15.00 – 15.20 ………………………………………..

15.20 – 15.30 ………………………………………..

* 15.30 Podsumowanie i loteria wizytówkowa

spot_img

SunChemical

 

spot_img

Barmey

 

spot_img

AVG Service

spot_img

Koenig & Bauer

 

spot_img

Global Flexo

spot_img

Stefano d’Andrea

spot_img

Graw

spot_img

Małgorzata Szczotka

 

spot_img

Scorpio

spot_img

Soma

spot_img

Kai Lankinen

spot_img

TLS Anilox

spot_img

Flexo Wash

spot_img

ZSZ im. J. Lelewela

spot_img

FTA Europe

spot_img

EPS Packaging

 

spot_img

Kablonex Nawroccy

 

spot_img

Osborne Clarke