Eko- Kolor

Jesteśmy polską firmą produkującą wodne farby fleksograficzne, działamy na rynku już 15 lat, co świadczy o naszej stabilności i doświadczeniu w branży. Warto zaznaczyć, że firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, co wpływa na takie wartości jak zaufanie, ciągłość i zrozumienie potrzeb klienta oraz szybkość reagowania. W skład produktów firmy EKO-KOLOR wchodzą wodorozcieńczalne:
1) pasty pigmentowe organiczne,
2) bazowe farby,
3) gotowe farby,
4) lakiery drukarskie,
5) środki pomocnicze niezbędne we wszystkich technikach drukarskich typu:

  • wymywacze/zmywacze,
  • woski,
  • wypełniacze,
  • antypieniacze/odpieniacze,
  • przyśpieszacze,
  • opóźniacze schnięcia,
  • wzorniki kolorów

Powyższe produkty znajdują swoje zastosowanie w przemyśle papierniczym, meblarskim, spożywczym oraz rolniczym w szczególności przy zadruku:  kartonów, tektury litej, serwetek, chusteczek, etykiet samoprzylepnych, membran dachowych, papierów (gładkich, kredowych, siarczanowych, woskowych itp.), ręczników i obrusów papierowych, papierów toaletowych, folii z tworzywa sztucznego – PP, PE, PET, PE-HD, PE-LD, PS ITP.

Ponadto Eko–kolor jest przedsiębiorstwem budującym od postaw  mieszalnie komputerowe przystosowane do dozowania wodnych farb i lakierów, dzięki czemu potencjalny odbiorca zaoszczędza na kosztach produktowych oraz logistycznych. Oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do tworzenia oraz instalacji mieszalni komputerowej dozującej farby, której celem jest zapewnienie maksymalnej precyzji i efektywności w procesie produkcji. Nasze nowoczesne urządzenia dozujące są zintegrowane z zaawansowanym oprogramowaniem, które umożliwia dokładne dozowanie i mieszanie farb w zaledwie kilka minut.

Wszystkie te elementy – długoletnia dostępność na rynku oraz status firmy rodzinnej – mogą być kluczowym atutem i budzić oryginalne rozwiązania dla firm, które szukają solidnego partnera w obszarze dostaw farb fleksograficznych.

Eko-kolor Paczosik Kotarba Sp.k.
59-225 Chojnów, ul. Okrzei 6
tel. +48 768 188 200
NIP: 691-24-36-670
REGON: 020956148
KRS: 0000751549
www.eko-kolor.pl

 

 

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI