Seminarium firmy GRAW. Sztuka unikania błędów

Firma GRAW, członek PIF zorganizowała Seminarium Fleksograficzne – Sztuka unikania błędów, które odbyło się w dniach 26-27 października 2023 roku.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i że do Warszawy przyjechało ponad 50 osób reprezentujących różne segmenty rynku fleksograficznego, takie jak druk etykiet, druk na tekturze falistej, druk na papierze oraz na folii.


Foto: Mirosław Pawliński

Głównym celem tego wydarzenia było skupienie się na najczęściej popełnianych błędach w druku fleksograficznym oraz prezentacja rozwiązań, które pomogą zapobiec wielu problemom. W trakcie seminarium była okazja, aby wymienić wiedzę i doświadczenia wśród ekspertów branżowych. Pierwszego dnia konferencji odbyło się pięć interesujących wykładów, prowadzonych przez doświadczonych pracowników GRAW. Po każdym z wykładów miały miejsce panelowe dyskusje, które pozwoliły jeszcze głębiej przyjrzeć się poruszonym tematom. Następnego dnia odbyły się warsztaty, na których omówiono najciekawsze zagadnienia i rozwiązania podjęte na panelach dyskusyjnych.

Tematy poruszane na konferencji obejmowały m.in. audyt produkcji, transfer farby, zarządzanie odpadami i stratami w drukarni, prezentację wyników badań dotyczących czyszczenia laserowego wałków rastrowych oraz dyskusję na temat przyszłości fleksografii, trendy i kierunki rozwoju tej branży.
Jesteśmy przekonani, że Seminarium Fleksograficzne GRAW – Sztuka unikania błędów było wyjątkowym i wartościowym wydarzeniem, która poszerza specjalistyczną wiedzę w naszej branży. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za możliwość wygłoszenia krótkiej prezentacji “Fleksografia w przyszłości. Rola Polskiej Izby Fleksografów.”

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI