Polski Drukarz Sp. z o.o. – Świat DRUKU

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. działa od 1993 roku. Wydajemy miesięcznik branży poligraficznej i opakowaniowej „Świat DRUKU”. Czytają go właściciele firm, kadra menedżerska, pracownicy drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych, dostawcy nowych technologii, a także liczne grono studentów i uczniów szkół poligraficznych. Do współpracy pozyskaliśmy największych krajowych specjalistów w dziedzinie poligrafii. Naszym atutem jest zachowanie zdrowych proporcji między treściami informacyjnymi i reklamowymi. Miło nam, że środowisko poligraficzne to zauważa i docenia. Jesteśmy także dumni z tego, że publikowane w naszym magazynie artykuły są przywoływane w poważnych pracach naukowych oraz stanowią wiarygodne źródło informacji m.in. dla autorów haseł dotyczących poligrafii w popularnej i dostępnej dla każdego użytkownika internetu Wikipedii. Jednym słowem – trafiliśmy pod strzechy, nie tylko branżowe.
Uzupełnieniem drukowanej wersji pisma jest strona internetowa www.swiatdruku.eu, na której publikujemy najświeższe informacje z branży (w zakładce English również w języku angielskim). „Świat DRUKU” ukazuje się także w formie e-czasopisma.
Oprócz tego cotygodniowo wysyłamy bezpłatny newsletter, jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych – w serwisach Facebook, LinkedIn, YouTube.

 

Polski Drukarz nie tylko wydaje miesięcznik „Świat DRUKU”, ale także – pod marką „Akademii Wiedzy” – organizuje konferencje, seminaria, warsztaty i spotkania branżowe, których zadaniem jest stymulowanie wymiany doświadczeń oraz informacji na tematy związane z branżą poligraficzną, marketingową i reklamową.
Przedstawiciele środowiska fleksografów licznie biorą udział w kolejnych edycjach Kongresu Etykiety Samoprzylepne (w którego ramach odbywa się konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” i wystawa technologii i rozwiązań dla producentów etykiet samoprzylepnych) oraz konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”. Gościmy ich także na konferencjach z cyklu Akademia Zarządzania Barwą.
Wśród wydarzeń organizowanych w ramach Akademii Wiedzy znajdują się także konferencje „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, „Święto Książki”, „W wielkim formacie”, a także warsztaty oraz szkolenia, m.in. „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging”.
Wszystkie informacje o planowanych i już minionych wydarzeniach, jak również formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie www.akademia-wiedzy.eu.

Kongres Etykiety Samoprzylepne 2022

https://youtu.be/cuYNnBUEmdI

Kongres Etykiety Samoprzylepne 2021

https://www.youtube.com/watch?v=m85VFYU3vaQ

Pre-Kongres Etykiety Samoprzylepne 2020 online

https://www.youtube.com/watch?v=YoWBUarrGTY

Pierwsza Konferencja Online w Wielkim Formacie 2021

https://youtu.be/NJ_MiOZ-FjU

Konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” 2019

https://www.youtube.com/watch?v=4xmvQZaKQjE

Polski Drukarz Sp. z o.o.
Prasa branżowa
94-104 Łódź ul. Obywatelska 115
tel.: 42 687 12 92
biuro@swiatdruku.eu
www.swiatdruku.eu
Wydawca magazynu “Świat DRUKU”

AKTUALNOŚCI