Packaging Innovations 2023.

Targi Packaging Innovations, nad którymi objęliśmy patronat odbędą się 20-21 września 2023 roku w nowoczesnym, wygodnym, funkcjonalnym EXPO KRAKÓW. Kraków jest atrakcyjny nie tylko dla przedsiębiorców z Polski, ale również dla przedsiębiorców ze Słowacji, Czech, Węgier i Ukrainy, a liczba uczestników targów z tych krajów systematycznie wzrasta.

Bogata oferta wystawców to szansa na przyjrzenie się całemu procesowi produkcyjnemu opakowania. Na targach spotkamy producentów i dostawców z wielu krajów, którzy zaprezentują nie tylko same opakowania, ale również materiały do ich tworzenia oraz rozwiązania logistyczne i techniczne. Ekspozycja będzie składać się z opakowań i komponentów, etykiet i druku, ekologii, technologii, designu i reklamy oraz usług.

Podczas Targów odbędzie się 12 już edycja Konkursu Strefa Studenta.
W jury konkursu jest obecna Polska Izba Fleksografów (Krzysztof Skrobot).

W hali EXPO KRAKÓW będzie przygotowana specjalna przestrzeń, na której każdy z finalistów zaprezentuje prototyp swojego projektu.
Początek prezentacji projektów uczestników konkursu planowany jest na godzinę 12:00 pierwszego dnia targów [20.09.2023].

Do zobaczenia w Krakowie w dniach 20-21 września!
Polska Izba Fleksografów

 

 

 

 

 

 

 

 

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI