Piszemy o naszych firmach członkowskich. MMR GROUP na targach MetPack.

Firma MMR Group PrintSolutions, będąca członkiem Polskiej Izby Fleksografów, odniosła wielki sukces na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań Metalowych MetPack. Ta jedyna obecna na targach polska firma wystawiała swoje nowoczesne rozwiązania w zakresie zadruku puszek 2- i 3-częściowych, przyciągając uwagę zarówno odwiedzających targi, jak i innych wystawców.
MetPack to prestiżowe spotkanie branży opakowaniowej, które odbywa się co 3 lata. Podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji na targach pojawiło się ponad 300 wystawców z 26 krajów, a liczba odwiedzających wyniosła tysiące. Była to więc świetna okazja dla MMR Group PrintSolutions, aby zaprezentować swoje portfolio i nawiązać kontakt z potencjalnymi klientami z całego świata.

Na stoisku firmy można było zobaczyć próbki obciągów, płyt oraz wzory zadrukowanych puszek. Ponadto, firma AKK GmbH, jeden z dostawców MMR Group PrintSolutions i lider w zakresie laserów włóknowych, udostępniła cylinder magnetyczny, na którym zaprezentowano płyty elastomerowe CML na podłożu metalowym.

MMR Group PrintSolutions specjalizuje się w oferowaniu usług druku offsetowego i suchego offsetu, a także dostarcza obciągi drukarskie, płyty do lakierowania in-line, obciągi samoprzylepne, masterbary, bezpośrednio grawerowane płyty do druku i lakierowania, usługi własnego studia DTP, włókniny z atestem FOGRA na maszyny KBA oraz płyny buforowe i zmywacze z atestem ISEGA do druku UV.
Przedstawiona oferta MMR Group PrintSolutions spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających targi.
Wyjazd na MetPack 2023 był dla firmy MMR Group PrintSolutions ogromnym sukcesem i okazją do promocji polskiej branży poligraficznej. Jako jedyny przedstawiciel tej branży na targach, firma zademonstrowała wysoką jakość swoich usług i produktów, potwierdzając swoją pozycję na rynku jako lider w dziedzinie zadruku puszek i opakowań metalowych.

Brawa dla MMR Group PrintSolutions za udany debiut na MetPack oraz za reprezentowanie polskiej branży poligraficznej na tak prestiżowej imprezie!

Źródło: Świat Poligrafii Professional

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI