Targi Taropak 2023

Już w następnym tygodniu w dniach 27 – 29 września w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Targów Taropak, nad którymi Polska Izba Fleksografów objęła patronat.
Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zapoznania się z innowacjami, które mają zapewnić lepszą trwałość, ochronę produktów i atrakcyjne wzornictwo. Wystawcy zaprezentują najnowsze technologie i materiały opakowaniowe.
Wśród prezentowanych rozwiązań znajdą się inteligentne etykiety, opakowania dostosowujące się do temperatury oraz opakowania zwiększające żywotność produktów. Biorąc pod uwagę rosnący rynek e-commerce, wiele firm zaprezentuje również rozwiązania dostosowane do potrzeb handlu online.

Targi Taropak są miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu opakowań, dostawców, projektantów, producentów i decydentów wielu branż. Wśród uczestników znajdą się m.in. przedstawiciele branży kosmetycznej, farmaceutycznej, meblowej, ogrodniczej, motoryzacyjnej i spożywczej.
Osoby zainteresowane rozwiązaniami dla sektora spożywczego będą miały dodatkową atrakcję – w cenie biletu będzie można odwiedzić ekspozycję Targów Polagra i Targów Smaki Regionów, gdzie zaprezentowane będą produkty spożywcze i najnowsze trendy kulinarne.

Dzień przed rozpoczęciem Targów Taropak, Polska Izba Opakowań oraz Grupa MTP serdecznie zapraszają na V Kongres Przemysłu Opakowań, który odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W trakcie tego spotkania eksperci z branży opakowań będą mieli okazję dzielić się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem. Wśród prelegentów będą przedstawiciele, m.in. World Packaging Organization, Santander Bank Polska, Jeronimo-Martins Polska S.A. czy Mondi Świecie S.A.. W ramach wystąpień omawiane będą kwestie związane z zrównoważonym rozwojem w sektorze opakowań, najnowszymi rodzajami materiałów opakowaniowych czy nowoczesnymi technologiami druku i produkcji.

 

Do zobaczenia w Poznaniu w dniach 27-29 września!
Polska Izba Fleksografów

 

 

 

 

 

 

 

 

- Reklama -spot_img

AKTUALNOŚCI