Konferencja Fleksografów 2024. Termin i lokalizacja

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że kolejna edycja Konferencji Fleksografów 2024 odbędzie się w Hotelu Plaza w Warszawie. Z wielką radością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 18-20 marca 2024 roku.

Wybór Hotelu Plaza to gwarancja szybkiego dojazdu z każdego miejsca w Polsce, bliskość lotniska, kilka hoteli wokół w odległości kilkuset metrów dla tych, którzy nie zdążą z rezerwacją oraz doskonałe warunki do przeprowadzenia naszych prelekcji, warsztatów i paneli dyskusyjnych.

Podczas trzydniowego wydarzenia będziemy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie fleksografii, spotkać czołowych ekspertów branży oraz wymienić się doświadczeniami. Konferencja Fleksografów 2024 to również znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, rozwijania współpracy w różnych obszarach tej rozwijającej się technologii drukowania.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszego wydarzenia. Dlatego właśnie wybraliśmy Hotel Plaza, który z pewnością spełni wysokie oczekiwania naszych uczestników.
Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminu w Waszych kalendarzach na 18-20 marca 2024 roku.


Wkrótce udostępnimy więcej informacji dotyczących wstępnego programu konferencji, procesu rejestracji i szczegółowych atrakcji, jakie czekają na Was podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

Do zobaczenia w Hotelu Plaza w Warszawie w dniach 18-20 marca 2024 roku!
Polska Izba Fleksografów

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI